BLEJ PRODUKTE SHËNDETI SIPAS QËLLIMIT TËND

PRODUKTE SHËNDETËSORE NGA A NË ZH

DISA NGA KATEGORITË KRYESORE

Vizitoni secilën kategori për të mesuar më shumë mbi produktet tona.

Produktet tona

Shihni disa nga produktet tona më të kërkuara

BCAA

30.0040.00
Një përzierje e përditshme e aminoacideve thelbësore – leucina, izoleucina dhe valina, të cilat nuk mund të prodhohen nga trupi

Clear Whey Isolate

40.00
Fituesi i “The Best Sports Nutrition Product” në Garen Specialiste të Ushqimit Sportiv Evropian 2019. Clear Whey Iso nuk është

Creatine Monohydrate

15.0020.00
Një përbërës popullor, kreatina rrit aftësinë e trupit tuaj për të prodhuar energji shpejt. Kreatina tashmë ekziston në sasi të

Hard Gainer Extreme

55.0077.00
Suplementi Extreme Gainer është krijuar posaçërisht për të mbështetur ambiciet tuaja në stërvitje, me 35g proteinë për çdo servim –

Impact Diet Whey

47.00
Dieta Whey është një pluhur proteineqë është zhvilluar posaçërisht për të siguruar një nxitje të proteinave pa karbohidrate të panevojshme.

Instant Oats

15.0025.00
Pluhuri ynë 100% i tërshërës është shtesë e përsosur për kohën e mëngjesit – ideale për të bërë në shpejtësi

Myprotein Çantë

39.00
Çanta e shpinës klasike është e përkryer për shkollë, palestër ose udhëtimin tuaj të përditshëm, duke ju ndihmuar të qëndroni

Tableta BCAA 90

20.00
Shtesa thelbësore e aminoacideve, që përmban një raport optimal 2: 1: 1 të leucine, izoleucine, dhe valin. Secila prej këtyre

Wafers me Protein

25.00
Pavarësisht nëse po kërkoni të ndërtoni muskuj, tonifikim ose humbje peshe, marrja e sasisë së duhur të proteinave është jashtëzakonisht

Zink

11.0028.00
Tabletat tona të zinkut janë një shtesë e përditshme e lehtë për t’u marrë që do t’ju ndihmojë të ndiheni

Produktet sipas kategorive

Disa nga kategoritë tona
NUTRICIONE
  • NUTRICIONE
  • USHQIME
  • VITAMINA
  • SNACKS DHE SHTOJCA
  • VESHJE&AKSESORË

PRODUKTE TË REJA

TË REKOMANDUARA

INSTAGRAM

1.
Produkte te Përzgjedhura
Produktet në këtë dyqan janë 100% të kërkuara nga lexuesit e Portalit informativ www.probleme.me.
2.
Çmime të Volitshme
Çmimet e paraqitura këtu janë çmime tregu. Probleme.me nuk ka qëllim profitin, andaj të hyrat përdoren 100% për të përmirësuar shërbimin.
3.
Porosit Thjeshtë
Porosia mund të bëhet përmes llogarisë tënde këtu, ku fut produktet në shportë dhe pastaj bën porosinë tek shporta. Pagesa bëhet kur pranoni mallin në shtëpinë tuaj.
4.
Pranimi brenda 24-48 orëve
Pagesa bëhet kur të pranoni porosinë në shtëpinë tuaj.