Po shfaqen krejt 4 përfundimet

Show sidebar

Gjalpë Kikiriku Natyral

30.00
Krijuar me një përzierje të kikirikëve të pjekur, Gjalpi ynë i Kikirikut është krejt natyral dhe një burim i shkëlqyeshëm

Granola

25.00
E shkëlqyeshme për mëngjes ose si një meze të lehtë pas stërvitjes, Protein Granola është plot me proteina te sojës

Instant Oats

15.0025.00
Pluhuri ynë 100% i tërshërës është shtesë e përsosur për kohën e mëngjesit – ideale për të bërë në shpejtësi

Pancake Mix

30.00
Përmbajnë 34g proteina masive për racion, këto petulla të lehta për t’u bërë janë një mënyrë e shijshme për të